Yeni Yorum Gönder 
 
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Üyelerimizin Üye Girişi Yapmaları Hakkında Önemli Duyuru
01-01-2008, 01:03 PM (Bu konu en son: 01-01-2008 tarihinde, saat: 01:53 PM düzenlenmiştir. Konuyu düzenleyen: ahmetfidan93.)
Yorum: #1
Üyelerimizin Üye Girişi Yapmaları Hakkında Önemli Duyuru
Sayın Üyelerimiz,
Son zamanlarda üyelerimizin online olmadan, ya da üye girişi yapmadan forumu incelemekteler. Forumu üye girişi yapmadan izleyebilmenize imkan vermemiz kapıdan girip kaçmanızı gerektirmemeli diye düşünüyoruz.
Üye girişi yaparak forumu incelerseniz çok daha fazla yetki ve ayrıntıyla forumdan yararlanacağınız ve başka bir online üyemizin sizi görüp iletişim kurabileceği anlamına gelmektedir.
Online üye sistemdeki diğer online üyeyi görürse ancak bir interaktiviteye geçebilmektedir. Bu konuya hassasiyet göstereceğinize inanıyoruz.
Ziyaretçilerimize, online üyelerin görüntülenmesi, kendi mesajlarını değiştirebilmeleri, mesajlaşmaları vb. ayrıntılı yetkiler kaldırılmıştır. Bu ve daha fazla yetkiyle evinizi gezebilmeniz için üye girişi yapmanızı öneririz.
Daha başarılı günler mutlu yarınlar dileğiyle esen kalın.
www.siyasalforum yönetimi

http://www.siyasalforum.net
İNTERNETTEKİ EVİNİZ
kullanıcının web sitesini ziyaret et kullanıcının tüm mesajlarını bul
Alıntı ile Cevapla
03-18-2008, 07:58 AM (Bu konu en son: 03-18-2008 tarihinde, saat: 08:03 AM düzenlenmiştir. Konuyu düzenleyen: ahmetfidan93.)
Yorum: #2
Üyelerimizin ve Üye Adaylarımızın Kullanıcı Adları Hakkında
Sadece siyasallıların üye olabildiği ev ortamında nezih tartışmaların yapıldığı, güncelin takip edildiği mezunlarımızdan haberdar olunulan dekanımızın ve vakıf başkanımızın da üye olduğu vakfımız ve derneğimizin üyelerinin eşit şekilde yer aldığı kozmopolit bir ev ortamı oluşturmaya çalıştık. Gayretlerimiz devam etmekte.
Biz bu gayret içindeyken sayın üyelerimizden ve üye adaylarımızdan foruma üye olurken kullanıcı adı belirleme standartlarına uymalarını beklemekteyiz. Bunun için aşağıdaki satırlarda bir not kaleme aldım, bu notu dikkate almanızı istirham ederiz.

Sevgilerimizle.
NOT: Forumumuza üyelikte sadece siyasallı olma şartı ve şekil şartı bulunmaktadır. Bu şekil şartı da forum güvenliği ve sistematiklik açısından gereklidir. Örneğin, ben 1993 mezunuyum. Üyelik adım şu şekilde olacaktır. ahmetfidan93 Foruma üyelikte Türkçe karakter kullanabilirsiniz, boşluk olmaksızın adsoyad ve mezun olunan yılın son iki rakamı. Üyemiz mezunsa mezuniyet tarihinin son iki rakamı, mezun değilse, normal olarak mezun olacağı tarihin son iki rakamı, kişi siyasal personeliyse, ad ve soyadının sonuna “per” kısaltmasının yapılması, siyasal öğretim elemanıysa, ad ve soyadını sonuna “ak” kısaltmasını yapması gerekmektedir.
NOT2: Şu an kullanıcı adını belirlemiş ve foruma girmiş üyelerimiz için de bizlere mezun oldukları tarihleri ve ad ve soyadlarını verdikleri takdirde üyelik adlarını anında değiştirmekteyiz.

Bilgi İletişim Ağı Siteler Topluluğu Adına
Dr. Ahmet FİDAN
Balıkesir Üniversitesi Öğr. Gör.

ONLINE BİLGİ İLETİŞİM AĞI SİTELER TOPLULUĞU
http://www.bilgievreni.com, http://www.yerelyonetim.net, http://www.ahmetfidan.com http://www.siyasalforum.net, http://www.sunubank.com, http://www.yerelakademi.com http://www.ulusalbilinclenme.org, http://www.bilgiagi.net http://www.yeni1host.com http://www.sunubank.com

ONLINE BİLGİ İLETİŞİM AĞI
kullanıcının web sitesini ziyaret et kullanıcının tüm mesajlarını bul
Alıntı ile Cevapla
Yeni Yorum Gönder 


Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi