Yeni Yorum Gönder 
 
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Paylaşımlarımızla İlgili Notlar ve Öneriler
01-11-2012, 04:18 AM
Yorum: #1
Paylaşımlarımızla İlgili Notlar ve Öneriler
Paylaşımlarımızla İlgili Notlar ve Öneriler

Değerli Siyasallı arkadaşlarımız;

1.
Eskiden karşı çıktığımız bazı şeylere bu gün veya belki de yarın karşı çıkmadığımız hatta hatta, sempati duyduğumuz olabilir.
Bunu her alanda sizlerden her hangi biriniz yaşarsınız veya yaşamazsınız. Ama yaşamayacağınızla ilgili kesin bir kestirim yapamazsınız.
Örneğin, ben 23 Aralık 2010 tarihinde bilgiagi.net te Twitter Saçmalığı / Yüzkırk Karakter STOP! başlıklı bir yazı yazmıştım.
O gün o haliyle eleştirdiğim twitter’e 2011 yılında kayıt yaptırdım. Gerçi ben twitter’e kaydolurken 140 karakter kotasının kaldırılacağını öğrenmiştim.
http://www.timeturk.com/tr/2011/08/23/tw...luyor.html linkindeki haberi okuyunca twitter antipatim sona erdi.
2.
Dernek ve Vakıf e posta gruplarımızda postalar arasında silinip gitmesini istemediğiniz paylaşımlarınızı KATEGORİSİNE UYGUN ALANDA OLMAK ÜZERE
www.siyasalforum.org sitemizde paylaşabilirsiniz. Bu siteye sadece biz İstanbul Siyasallılar üye olabilmektedir. Üyelik ad soyad ve mezuniyet yılının son iki rakamı şeklindedir.
Örneğin benim üyeliğim, ahmetfidan93 şeklindedir.
Forumumuz ne vakıf grubunun ne de dernek grubunun e postasına rakip değildir. OLAMAZ ve OLMAZ!
Burayı makale, yazı resim, etkinlik vb. kalıcı bağlantı veya paylaşımlarınız için kullanabilirsiniz. Para pul veya ikametgah belgesi vs. istemiyoruz. Sadece İstanbul Siyasal’lı olmanız yeterlidir.
Bu sitemizin yönetiminde dileyen herkes aktif olarak görev alabilir, hiç bir siyasal ve etnik öngörümüz ve angajmanımız OLMAZ OLAMAZ!
3.
Aramızda köşe yazarlığı yapanlar, düzenli köşe yazabilecekler varsa, http://www.bilgiagi.net / http://www.yazarportal.com http://www.tasviriefkar.com İnteraktif Köşe Yazarı Gazetemiz’de yazabilirsiniz. İngilizce gazete makalelerinizi http://www.authorport.com sitemizde yayınlayabilirsiniz.
4.
Eğer bilimsel makaleleriniz var ve uzun hakem süreçlerine karşı sabrınız yok ise, 2012 yılından itibaren (bu yıldan itibaren) hakemli olarak yayın yapacak olan, 4 yıllık Elektronik dergimiz olan www.kentakademisi.com da makalelerinizi yayınlayabiliriz. Not: Elektronik Hakemli Dergimizde yayın formatına uygun makalelerinizin hakem heyetinde inceleme süreci 1 ayı geçmemektedir.
Değerli dostlar, bunları sizlerin de faydasına olabileceği düşüncesiyle paylaşma gereğini duydum. Sitelerimizin hiç birisinde reklam yoktur.

Tek amacımız KÜLTÜRÜMÜZE ve İNSANLIĞA HİZMET tir.
Eee, başta o kadar twitter lakırdısı ettik. Adresimizi yazmazsak ta olmaz.
http://twitter.com/Dr_Ahmet_FiDAN
Hepinize saygı ve sevgilerimi iletiyorum
ahmetfidan93

http://www.siyasalforum.net
İNTERNETTEKİ EVİNİZ
kullanıcının web sitesini ziyaret et kullanıcının tüm mesajlarını bul
Alıntı ile Cevapla
Yeni Yorum Gönder 


Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi