Yeni Yorum Gönder 
 
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dikkatle Okunması Gerekli Genel Duyurular
06-22-2007, 02:32 PM
Yorum: #1
Dikkatle Okunması Gerekli Genel Duyurular
Değerli Üyelerimiz...
1.
Üyelerimiz ve moderatörlerimiz yazı gönderirken, gönderdikleri yazının içeriğine dikkat etmelidirler. Yazı içerikleri okumayı zorlaştıracak ve yanlış anlaşılabilecek şekilde olursa veya büyük ölçüde düzen bozukluğu, ve gereksiz paragraf açıklığı varsa sonradan yazıların değiştir menülerini kullanılarak değiştirmelidirler.
2.
Mesajların konuyla ilgili olmasına özellikle özen gösterilmelidir. Bu konudaki dikkatiniz üye ve ziyaretçilerimizin yazıları bulmasını kategorik olarak kolaylaştıracaktır.
3.
Genel sohbetlerin cevap niteliğinde uygunsuz bir konu üzerinde değil de kantin bölümümüzde yapılası konusunda hassasiyet gösterilmelidir. Neticede bu forum eğitim ve kültür forumudur. Bu nezafet korunmalıdır. Ciddi konuların altında tek kelimelik veya harflik ibarelerle cevap verilmemeli, konuya yeni bir boyut ve açıklık getirmeyi amaçlamalıdır.
4.
Ayrıca, forumumuzda kantin bölümü sadece Erdek MYO kantini olarak görülmemelidir. Kantin genel bütün Türkiye’nin kantinidir. Sınırlama olmamalıdır, herkese açıktır.
5.
Son olarak FORUMLA İLGİLİ GENEL DUYURULAR kategorisinde ilk iki konu başlığına cevap veya mesaj yazmayın. Forum genelini ilgilendiren bir konuda duyuru yapmak veya öneride bulunmak isterseniz öneri ve şikayet bölümü olan ilk kategorinin üçüncü konusuna gönderiniz.

Daha dikkatli olacağınızı umuyor, güzel paylaşımlar diliyoruz.

FORUM YÖNETİMİ
kullanıcının web sitesini ziyaret et kullanıcının tüm mesajlarını bul
Alıntı ile Cevapla
Yeni Yorum Gönder 


Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi